
Чоловіча сумка-бананка стиль Луї Вітон, нагрудна барсетка для чоловікків в клітинку
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 88335-1
+380 (63) 570-71-65
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка-бананка стиль Луї Вітон, нагрудна барсетка для чоловікків в клітинку
Хіт сезону сумка бананка Louis Vuitton. Зручна та легка. Можна носити на поясі або на грудях.
Унікальна, підійде під будь-який Ваш стиль. Якісна металева фурнітура. Використання високоякісних матеріалів.
Основні характеристики:
- канва
- ремінь регулюється
- два відділення
- брендовані замки та ремінь
- розмір: висота 11,5см, ширина 24см
Наші переваги:
1. Відправляємо замовлення без передплати, можете оглянути на пошті, ніякого ризику.
2. Відправка в короткі терміни. Доставка новою поштою 1-2 дні.
3. Прямий постачальник з фабрики - найнижчі ціни!
4. Працюємо лише з перевіреними фабриками, якість гарантуємо.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Барсетка |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Канва |
| Колір | Сірий |
| Відділення | 1 основний |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴








