Модна чоловіча шкіряна сумка MD Collection, чоловіча сумка на плече чорна
Шкіряна сумка на плече, люкс якість. Чудовий розмір для документів, книг чи блокнота та речей які повинні бути під рукою.
Унікальна, підійде під будь-який Ваш стиль. Якісна металева фурнітура, брендовані замки та ремінь. Використання високоякісних матеріалів.
Основні характеристики:
- натуральна шкіра
- ремінь регулюється
- два основних відділення, одна зовнішня кишеня
- брендове гравірування
- розмір: висота 21см, ширина 17см
Наші переваги:
1. Відправляємо замовлення без передплати, можете оглянути на пошті, ніякого ризику.
2. Відправка в короткі терміни. Доставка новою поштою 1-2 дні.
3. Прямий постачальник з фабрики - найнижчі ціни!
4. Працюємо лише з перевіреними фабриками, якість гарантуємо.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Відділення | 1 основний |
| Кількість відділень | 2 |
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 570 ₴









