
Фактурна чоловіча сумка через плече в стилі Reform, сумка на плече PU шкіра
450 ₴
- В наявності
- Код: F001-2
+380 (63) 570-71-65
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фактурна чоловіча сумка через плече в стилі Reform, сумка на плече PU шкіра
Чоловіча сумка на плече, люкс якість. Чудовий розмір для документів, книг чи блокнота та речей які повинні бути під рукою. В наявності три розміри.
Унікальна, підійде під будь-який Ваш стиль. Якісна металева фурнітура, брендовані замки та ремінь. Використання високоякісних матеріалів.
Основні характеристики:
- PU шкіра
- плечевий ремінь регулюється
- два відділення, одна зовнішня кишеня
- металева фурнітура
- розмір: висота 24см, ширина 19см
Наші переваги:
1. Відправляємо замовлення без передплати, можете оглянути на пошті, ніякого ризику.
2. Відправка в короткі терміни. Доставка новою поштою 1-2 дні.
3. Прямий постачальник з фабрики - найнижчі ціни!
4. Працюємо лише з перевіреними фабриками, якість гарантуємо.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 19 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴









