
Вмістка шкіряна сумка через плече в стилі MD, чорна чоловіча сумка-планшетка
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 1933-1-мд
+380 (63) 570-71-65
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вмістка шкіряна сумка через плече в стилі MD, чорна чоловіча сумка-планшетка
Шкіряна сумка через плече MD. Вмістка, одне велике відділення, безліч кишень.
Металева фурнітура, брендовані замки та ремінь. Використання високоякісних матеріалів.
Основні характеристики:
- шкіра
- плечевий ремінь регулюється
- одне основне відділення, дві зовнішні кишені
- брендове гравірування
- розмір: висота 22см, ширина 18см
Наші переваги:
1. Відправляємо замовлення без передплати, можете оглянути на пошті, ніякого ризику.
2. Відправка в короткі терміни. Доставка новою поштою 1-2 дні.
3. Прямий постачальник з фабрики - найнижчі ціни!
4. Працюємо лише з перевіреними фабриками, якість гарантуємо.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴






