
Чоловіча шкіряна сумка через плече в стилі Lacoste, барсетка через плече з натуральної шкіри
1 300 ₴
- В наявності
- Код: 1131-1L
+380 (63) 570-71-65
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча шкіряна сумка через плече в стилі Lacoste, барсетка через плече з натуральної шкіри
Шкіряна сумка через плече Lacoste. Чудовий розмір для документів, книг та багато інших речей, які повинні бути під рукою.
Унікальна, підійде під будь-який Ваш стиль. Якісна металева фурнітура, брендовані замки та ремінь. Використання високоякісних матеріалів.
Основні характеристики:
- високоякісна шкіра
- плечевий ремінь регулюється
- одне основне відділення, дві зовнішні кишені
- брендове гравірування
- розмір: висота 21,5см, ширина 19,5см
Наші переваги:
1. Відправляємо замовлення без передплати, можете оглянути на пошті, ніякого ризику.
2. Відправка в короткі терміни. Доставка новою поштою 1-2 дні.
3. Прямий постачальник з фабрики - найнижчі ціни!
4. Працюємо лише з перевіреними фабриками, якість гарантуємо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 19 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴







