
Чоловіча сумка слінг в клітинку, чоловіча нагрудна сумка з натуральної шкіри
1 540 ₴
- В наявності
- Код: 6306-15
+380 (63) 570-71-65
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка слінг в клітинку, чоловіча нагрудна сумка з натуральної шкіри
Основні характеристики:
- натуральна шкіра
- плечевий ремінь регулюється
- одне відділення, одна зовнішня кишеня
- металева фурнітура
- розмір: висота 28см, ширина 17см
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Відділення | 1 основний |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 540 ₴











