
Поясна сумка в клітинку Louis Vuitton, бананка для чоловіка на пояс
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 88337-1
+380 (63) 570-71-65
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поясна сумка в клітинку Louis Vuitton, бананка для чоловіка на пояс
Хіт сезону сумка бананка Louis Vuitton. Зручна та легка. Можна носити на поясі або на грудях.
Унікальна, підійде під будь-який Ваш стиль. Якісна металева фурнітура. Використання високоякісних матеріалів.
Основні характеристики:
- натуральна шкіра
- плечевий ремінь регулюється
- одне відділення, одна зовнішня кишеня
- металева фурнітура
- розмір: висота 28см, ширина 17см
Наші переваги:
1. Відправляємо замовлення без передплати, можете оглянути на пошті, ніякого ризику.
2. Відправка в короткі терміни. Доставка новою поштою 1-2 дні.
3. Прямий постачальник з фабрики - найнижчі ціни!
4. Працюємо лише з перевіреними фабриками, якість гарантуємо.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість відділень | 2 |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 20 см |
| Висота | 10 см |
| Стан | Новий |
| Тип сумки | Барсетка |
| Відділення | 1 основне |
| Ширина | 6 мм |
| Плечовий ремінь | True |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Канва |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴








