Водонепроникна сумка слінг, чорна нагрудна сумка чоловіча
Основні характеристики:
- текстиль
- плечевий ремінь регулюється
- два відділення, дві зовнішні кишені
- металева фурнітура
- розмір: висота 31см, ширина 17см
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Водонепроникний |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 31 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴












