
Чоловіча сумка бананка на груди месенджер чорна, водонепроникна сумка слінг, легка сумка з текстилю
390 ₴
- В наявності
- Код: 1325
+380 (63) 570-71-65
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка бананка на груди месенджер чорна
Основні характеристики:
- текстиль
- плечевий ремінь регулюється
- два відділення, одна зовнішня кишеня
- водонепроникна тканина
- розмір: висота 29см, ширина 17с
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Водонепроникний |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴












