
Сумка чоловіча шкіряна через плече Hugo Boss, Чорна барсетка для чоловіка
1 210 ₴
- В наявності
- Код: 1918-1
+380 (63) 570-71-65
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка чоловіча шкіряна через плече Hugo Boss, Чорна барсетка для чоловіка
Стильна сумка через плече Hugo Boss. Чудовий розмір для речей які необхідні під рукою.
Унікальна, підійде під будь-який Ваш стиль. Якісна металева фурнітура, брендовані замки та ремінь. Використання високоякісних матеріалів.
Основні характеристики:
- шкіра
- плечевий ремінь регулюється
- одне основне відділення, дві внутрішні кишені
- брендове гравірування
- розмір: висота 20см, ширина 18см
Наші переваги:
1. Відправляємо замовлення без передплати, можете оглянути на пошті, ніякого ризику.
2. Відправка в короткі терміни. Доставка новою поштою 1-2 дні.
3. Прямий постачальник з фабрики - найнижчі ціни!
4. Працюємо лише з перевіреними фабриками, якість гарантуємо.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 210 ₴






