
Чоловіча шкіряна сумка через плече стиль Hugo Boss, чоловіча сумка-планшетка чорна
1 280 ₴
- В наявності
- Код: 1918-3
+380 (63) 570-71-65
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча шкіряна сумка через плече стиль Hugo Boss, чоловіча сумка-планшетка чорна
Стильна сумка через плече Hugo Boss. Чудовий розмір для речей які необхідні під рукою.
Унікальна, підійде під будь-який Ваш стиль. Якісна металева фурнітура, брендовані замки та ремінь. Використання високоякісних матеріалів.
Основні характеристики:
- шкіра
- плечевий ремінь регулюється
- одне основне відділення, дві внутрішні кишені
- брендове гравірування
- розмір: висота 25см, ширина 23см
Наші переваги:
1. Відправляємо замовлення без передплати, можете оглянути на пошті, ніякого ризику.
2. Відправка в короткі терміни. Доставка новою поштою 1-2 дні.
3. Прямий постачальник з фабрики - найнижчі ціни!
4. Працюємо лише з перевіреними фабриками, якість гарантуємо.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280 ₴






