Чоловіча бананка, сумка слінг на груди з натуральної шкіри
Основні характеристики:
- натуральна шкіра
- плечевий ремінь регулюється
- одне відділення, дві зовнішні кишені
- брендове гравірування
- розмір: висота 33см, ширина 19см
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 1 |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 19 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 270 ₴













