
Чоловіча сумка бананка на груди, барсетка нагрудна з натуральної шкіри
1 050 ₴
- В наявності
- Код: 66308-15
+380 (63) 570-71-65
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поясна сумка бананка з натуральної шкіри. Якісне пошиття, м'яка шкіра, металева фурнітура, легка та зручна.
Унікальна, підійде під будь-який Ваш стиль. Використання високоякісних матеріалів.
Основні характеристики:
- шкіра
- ремінь регулюється
- одне основне відділення, одна зовнішня кишеня
- брендове гравірування
- розмір: висота 12см, ширина 24см
Наші переваги:
1. Відправляємо замовлення без передплати, можете оглянути на пошті, ніякого ризику.
2. Відправка в короткі терміни. Доставка новою поштою 1-2 дні.
3. Прямий постачальник з фабрики - найнижчі ціни!
4. Працюємо лише з перевіреними фабриками, якість гарантуємо.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Барсетка |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴








