Поясна-нагрудна сумка бананка. Компактна та вмістка. Для телефона та речей які повинні бути під рукою.
Унікальна, підійде під будь-який Ваш стиль. Якісна металева фурнітура, брендовані замки та ремінь. Використання високоякісних матеріалів.
Основні характеристики:
- канва
- ремінь регулюється
- одне основне відділення, дві зовнішні кишені
- брендове гравірування
- розмір: висота 10см, ширина 20см
Наші переваги:
1. Відправляємо замовлення без передплати, можете оглянути на пошті, ніякого ризику.
2. Відправка в короткі терміни. Доставка новою поштою 1-2 дні.
3. Прямий постачальник з фабрики - найнижчі ціни!
4. Працюємо лише з перевіреними фабриками, якість гарантуємо.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Барсетка |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Канва |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 1 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴








