Модна шкіряна сумка слінг Philipp Plein, чоловіча нагрудна сумка з натуральної шкіри
Основні характеристики:
- шкіра
- плечевий ремінь регулюється
- два відділення
- брендове гравірування
- розмір: висота 28см, ширина 17см
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴












