Шкіряна сумка для чоловіка стиль Lacoste, сумка через плече люкс якість
Шкіряна сумка через плече Lacoste. Чудовий розмір для документів, книг та багато інших речей, які повинні бути під рукою.
Унікальна, підійде під будь-який Ваш стиль. Якісна металева фурнітура, брендовані замки та ремінь. Використання високоякісних матеріалів.
Основні характеристики:
- високоякісна шкіра
- плечевий ремінь регулюється
- одне основне відділення, дві зовнішні кишені
- брендове гравірування
- розмір: висота 21см, ширина 19см
Наші переваги:
1. Відправляємо замовлення без передплати, можете оглянути на пошті, ніякого ризику.
2. Відправка в короткі терміни. Доставка новою поштою 1-2 дні.
3. Прямий постачальник з фабрики - найнижчі ціни!
4. Працюємо лише з перевіреними фабриками, якість гарантуємо.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 19 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280 ₴







