
Сумка чоловіча стиль Bottega Veneta, чорна нагрудна сумка чоловіча
1 580 ₴
- В наявності
- Код: 22668-27
+380 (63) 570-71-65
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка чоловіча стиль Bottega Veneta, чорна нагрудна сумка чоловіча
- шкірзамінник
- плечевий ремінь регулюється
- одне відділення, одна зовнішня кишеня
- брендове гравірування
- розмір: висота 32см, ширина 19см
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 24 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість відділень | 1 |
| Довжина | 16 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 580 ₴











