
Чоловіча сумка бананка месенджер на груди Bottega Veneta, чоловіча нагрудна сумка чорна
1 490 ₴
- В наявності
- Код: HL2225
+380 (63) 570-71-65
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка бананка месенджер на груди Bottega Veneta, чоловіча нагрудна сумка чорна
Основні характеристики:
- шкірзамінник
- плечевий ремінь регулюється
- одне відділення, одна зовнішня кишеня
- брендове гравірування
- розмір: висота 32см, ширина 19см
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 26 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість відділень | 1 |
| Довжина | 19 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 490 ₴












