Чорна чоловіча сумка через плече Gucci, модна сумка для чоловіків
Якісна чоловіча сумка через плече топ якість. Чудовий розмір для документів, книг та речей які необхідні під рукою.
Унікальна, підійде під будь-який Ваш стиль. Якісна металева фурнітура, брендовані замки та ремінь. Використання високоякісних матеріалів.
Основні характеристики:
- текстиль, шкір-замінник
- плечевий ремінь регулюється
- одне основне відділення, дві зовнішні кишені
- металева фурнітура
- розмір: висота 27см, ширина 22см
Наші переваги:
1. Відправляємо замовлення без передплати, можете оглянути на пошті, ніякого ризику.
2. Відправка в короткі терміни. Доставка новою поштою 1-2 дні.
3. Прямий постачальник з фабрики - найнижчі ціни!
4. Працюємо лише з перевіреними фабриками, якість гарантуємо.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Відділення | 1 основний |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴











