
Чоловіча сумка-бананка слінг стиль Луї Вітон нагрудна барсетка месенджер для чоловіків з якісної шкіри PU
1 300 ₴
- В наявності
- Код: 41719-М
+380 (63) 570-71-65
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка-бананка слінг стиль Луї Вітон нагрудна барсетка месенджер для чоловіків з якісної шкіри PU
Основні характеристики:
- високоякісна PU шкіра/канва
- плечевий ремінь на дві сторони
- два основних відділення
- брендове гравірування
- розмір: висота 30см, ширина 19см
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Канва |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Сірий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 19 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴













